Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

20-а річниця Конституції Україні в селищі Заводське

Заводська громада, як і вся Україна, 28 червня долучилася до святкування 20-ї річниці Конституції України. 


Розпочалося святкування урочистими заходами біля будинку культури смт. Заводське. З вітальним словом виступили священики громади, Заводський селищний голова Л.Р. Павлінська, про основні моменти з історії творення Конституції розповів начальник гуманітарного відділу Заводської селищної ради І.С. Стечишин, музичні привітання подарували вокальний ансамбль «Вишиванка», тріо у складі працівників будинку культури та жителів селища,учениця Заводської школи мистецтв. 

  


Крім того, разом із запрошеними на святкування учасниками АТО, що проживають в селищі, присутні згадали про захисників України, які віддали своє життя за майбутнє нової України та пом’янули їх покладанням квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, а військовий комісар Чортківського МОВК Л.Р. Підручний вручив учаснику АТО С.С. Чичці медаль «Захисник Вітчизни».

  
Після урочистого заходу святкування продовжилося турніром з міні-футболу на селищному стадіоні, в якому взяли участь 8 команд із Заводського та Угриня, переможцю був вручений кубок, команди, які зайняли друге та третє місце, отримали відповідні грамоти.

   « повернутися до списку новин