Організаційні питання щодо плану проведення заходів у травні на території Заводської громади

Дата: 20.04.2016 17:16

19-20 квітня 2016 року у Заводській селищній раді під головуванням голови Л.Р.Павлінської відбулися засідання організаційного комітету з приводу проведення заходів, які мають відбутися в травні 2016 року: родинного свята-балу до Дня матері та сім’ї, звітного концерту Заводської музичної школи, святкування 25-ї річниці греко-католицької парафії в смт.Заводське.

Перед засіданням 19 квітня було попереднє прослуховування номерів, які будуть представленні від будинку культури смт. Заводське та с.Угринь, Заводської музичної школи. Пізніше, оглянули хол будинку культури смт. Заводське, в якому і будуть проводитися заходи, на предмет відповідного оформлення до свят.

Безпосередньо у приміщенні Заводської селищної ради члени організаційного комітету обговорили питання стосовно прослуховування номерів, технічного та естетичного оформлення заходів.

Фото без опису     Фото без опису