Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Конференція "Програмно-цільовий метод бюджетування"

Сьогодні, Заводський селищний голова Людмира Романівна Павлінська була присутня на науково-практичній конференції "Програмно-цільовий метод бюджетування: інструмент підвищення ефективності управління місцевими ресурсами". 

Конференція проводилася в м.Тернополі на базі Тернопільського національного економічного університету спільно з Державною казчейською службою України, Тернопільською ОДА, Тернопільською обласною радою та Тернопільською міською радою. Основні модератори: голова ДКСУ Тетяна Слюз, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. 

В рамках конференції, після виступів модераторів виступили також: Скибиляк С.І. (директор Департаменту фінансів Тернопільської ОДА) по питанні планування та виконання місцевих бюджетів та реалізації контрольних повноважень фінансових органів, Кириленко О.П та Малиняк Б.С. (викладачами  кафедри фінансів) по питанні ефективності управління місцевими фінансами та видатками місцевих бюджетів, а також голова Шумської ОТГ Плетюк В.Є. по питанні проблем та позитивного досвіду у плануванні та виконанні бюджетів ОТГ. « повернутися до списку новин