ЧЕРГОВА 25 сесія VІІ скликання

Дата: 26.07.2017 17:17

Вчора, 25.07.2017р. в приміщенні Заводської селищної ради відбулася чергова 25 сесія VІІ скликання.

Питання розглядалися згідно порядку денного:

- Затвердження стратегії розвитку Заводської об'єданої територіальної громади на 2017-2025 роки

- Затвердження проекту, який буде реалізований в рамках програми ДОБРЕ - "Модернізація системи теплопостачання Будинків культури с.Угринь та смт.Заводське"

-  Про надання дозволу Заводській селищній раді на виготовлення тахеометричної зйомки земельної ділянки по вул.Чарнецького

-  Про присвоєння Савуляк Марії Василівні звання "Почесний громадянин села Угринь"

-  Про внесення змін в Програму розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Заводській ОТГ на 2017 рік

- Про Програму підтримки індивідуального житлового будівництва "Власний дім" на 2017-2020 роки на території Заводської ОТГ

- Про внесення змін до штатного розпису апарату Заводської селищної ради

- Про вилучення земельної ділянки для будівництва індивуальних гаражів, про затвердження технічної докуменнтації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянького господарства, для будівництва і обслуговування житлового будинку.

- Різне