Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Нарада та організаційний комітет за ініціативи гуманітарного відділу

Вчора у Заводській селищній раді відбувалася робоча нарада  з ініціативи гуманітарного відділу зі своїми структурними підрозділами.

В ході наради, начальник відділу Стечишин І.С. розповів про семінар, який він відвідав минулого тижня у Тернопільській ОДА, організований обласним управлінням культури. Основними тезами семінару були: питання культури та бібліотечної системи в розрізі децентралізації, фінансування сфери культури у 2017 р., важливі заходи громад у 2017 році, які можуть визначатися як заходи обласного значення.

Крім того, під час наради обговорили заходи, які будуть проведенні на території громади у листопаді-грудні 2016 року. Основними заходами для проведення, на яких і будуть робитися акценти – це День гідності і Свободи (21.11) та День пам’яті жертв голодомору (26.11). Також учасники наради визначили основні моменти по підготовці до святкування циклу Різдвяно-новорічних свят. Більш детальні обговорення по проведенні найближчих заходів будуть вже на наступних оргкомітетах, із залученням представників церков, відділу освіти, громадських активістів, представників молоді.

 « повернутися до списку новин