Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Старт опалювального сезону

10 жовтня відбулася чергова щотижнева нарада голови селищної ради Павлінської Л.Р. з керівниками структурних підрозділів.
Сьогодні основним питанням, яке було винесено на порядок денний був початок опалювального сезону. Перш за все обговорили готовність закладів соціальної сфери (дитячі садочки, ЗОШ, школа мистецтв, лікарня, ФАП, приміщення селищної ради) до підключення опалення. 
Результатом наради стало прийняття рішення (розпорядження) голови селищної ради Павлінської Л.Р. розпочати опалювальний сезон з 11 жовтня 2016 року. 
Крім того, в рамках наради начальники структурних підрозділів доповіли про стан справ у відділах. Начальник КП «Заводське 2010» Стрюченко В.М. розповів, що комунальне підприємство розпочинає роботи по впорядкуванні стадіону селища та ремонту трибун, начальник гуманітарного відділу Стечишин І.С. зазначив про ряд заходів, які плануються на жовтень і про хід підготовки до них. Староста села Угринь Касприк В.І. повідомив про стан робіт по облаштуванні подвір’я школи (встановлення бруківки) та санітарної кімнати дитячого садочка.« повернутися до списку новин