Благодійний турнір з волейболу (2017)

2-3 грудня у м.Чорткові відбувався благодійний турнір з волейболу. Організували його волонтери Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла з метою збору коштів на лікування Оленки Петрас (щомісяця потрібно значну суму грошей).
У турнірі взяли участь команда Заводського, Чортківського ВПУ, команди різних навчальних закладів, міської ради, збірна медиків, релігійних спільнот, та просто небайдужих громадян. Після двохденних спортивних баталій у фінал турніру, без єдиної поразки, вийшла команда смт.Заводського, де зустрілася ще з однією командою із Заводського- студентами місцевого ВПУ. У напруженій боротьбі, маючи довшу лаву запасних та зберігши більше сил, перемогу здобула команда ВПУ. Наші хлопці стали другими, продемонструвавши прекрасну гру та волю до перемоги в цьому благодійному турнірі. Ми бажаємо Оленці ніколи не здаватися, й з людською та Божою допомогою стати переможцем у боротьбі з важкою хворобою.