Свято наближається!

Дата: 26.12.2017 17:25

В Заводській громаді в передень свята св.Миколая урочисто відкрили новорічну красуню-ялинку. На запалення вогників святкової ілюмінації та зустріч з св.Миколаєм запросили всіх бажаючих, і навіть легкий морозець не став перепоною для хорошого веселого настрою, а червоні щічки тільки підкреслили радісні очі дітей, які як ніхто очікують дива.

Користуючись нагодою, Заводська селищна рада висловлює щиру подяку викладачам та дітям Заводської комунальної школи естетичного виховання, що спільно трудилися над розмальовуванням ексклюзивних новорічних іграшок, які і прикрасили ялиночку.

Ще раз вітаємо всіх із Днем св.Миколая, який є прекрасним стартом новорічно-рідвяних свят загалом. Нехай вони минуть не менш радісно та яскраво як свято сьогоднішнє.

Більше фото за посиланням: