Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

"За чисте довкілля" - благоустрій триває.

Теплі та сонячні дні активно сприяють роботам по впорядкуванні території, особливо там, де ми проживаємо. Вже неодноразово ми писали про роботи з благоустрою в Заводській ОТГ в рамках проведення двохмісячника «За чисте довкілля», цей же тиждень присвятимо заміткам від установ та організацій Заводської ОТГ, які разом із своїми щоденними обов’язками також долучаються до облаштування території своєї громади. 


30 березня, вже другий рік поспіль, прибирали ліс та придорожню смугу вздовж дороги дороги Чортків-Кам’янець-Подільський працівники селищної ради. Незважаючи на те, що в минулому році з цього місця було вивезено 2 машини сміття, в цьому році його нажаль не стало менше. 


3 квітня цю ж саму дорогу, але на ділянці, що веде із смт. Заводське до м. Чортків (до моста на «кленовому листку») впорядковували працівники Заводського ЦПМСД (Центру первинної медико-санітарної допомоги). 


Крім того, як минулого, так і вже з першого дня тижня нового, прибирають студенти та викладачі Чортківського ВПУ. Їхніми стараннями був впорядкований парк, що знаходиться поряд із навчальними корпусами та гуртожитками, а також придорожню смугу.« повернутися до списку новин