Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Засідання робочої групи з питання покращення послуги в галузі культури (яка буде покращуватися в рамках Програми DOBRE)

Сьогодні, відбулося чергове засідання робочої групи з питання покращення послуги в галузі культури, яка буде покращуватися в рамках Програми DOBRE.

Якщо говорити точніше, то мова йде про встановлення системи теплопостачання в будинку культури смт.Заводське з подашими ремонтними роботами для переведення дітей Заводської комунальної школи естетичного виховання - центру народної творчості в приміщення 2 поверху будинку культури, який буде відповідно переобладнаний під робочі класи. Також, згідно стратегії розвитку Заводської ОТГ на 2017-2025 роки, загалом будинок культури в селищі після реалізації всіх етапів модерназації перетвориться на культурний центр громади. де крім комфортних умов для діяльності школи будуть створенні всі можливісті для  проводення заходів різного типу в будь-яку пору року, де зможуть  розміщуватися різні організації та гуртки для дорослого населення.

На сьогоднішній ж зустрічі було обговорено план подальший дій та про перелік необхідних документів, які потрібно зібрати для того, щоб повноцінно приступити до виготовлення проектно-кошторисної документації. 

 « повернутися до списку новин