Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Дерево єднання Заводської громади

Сьогодні, незважаючи на дрібний дощ, працівники Заводської селищної ради на чолі з головою Людмилою Павлінською, представниками депутатського корпусу, ДНЗ «Казка», студентства ВПУ, небайдужих активних жителів селища посадили «Дерево єднання Заводської громади».

Дана ідея виникла у результаті спільної співпраці нашої громади в рамках програми DOBRE із Західноукраїнським ресурсним центром та новоствореної в громаді Громадської організації «Центр громадських ініціатив «Від ІДЕЇ до УСПІХУ». Мета даного заходу в тому, щоб об’єднавши зусилля місцевої влади, молоді, активних жителів спільно зробити добру справу, адже кожне нове посаджене дерево приносить користь нашій планеті, державі та всім людям. А якщо мова йде про висаджування дерев на дитячому майданчику, для наших дітей, то важливість справи зростає в рази, і навіть дощ для цього не стане перепоною. 
Дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи. Цінуймо старання кожної людини. Збережемо «Дерево єднання» заради спільного майбутнього.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/zavodskagromada/photos/pcb.721664904702265/721663168035772/?type=3&theater« повернутися до списку новин