Конференція педагогічних працівників

29 серпня 2017 року на базі Заводської загальноосвітньої школи пройшла Конференція педагогічних працівників Заводської громади на тему "Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освіти ОТГ".

Начальник відділу освіти Дячок Галина Петрівна відкрила Конференцію вітальним словом, а також підвела підсумки за 2016-2017 рр., представила присутнім інформацію про нове матеріальне забезпечення навчальних кабінетів Заводської та Угринської шкіл. Методисти відділу освіти виступили з презентаціями до теми. Педагоги шкіл громади обмінялися досвідом та загалом поспілкувалися про основні напрямки роботи в новому навчальному році.

Крім того, на Конференції були присутні представники Чортківського центру зайнятості, які запропонували свою допомогу у профорієнтаційній роботі зі старшокласниками.