Школа мистецтв - велика гордість Заводської громади

Дата: 13.04.2016 17:37

13 квітня 2016 року у Заводській районній комунальній музичній школі побула комісія управління культури Тернопільської ОДА, на чолі з керівником методичного кабінету навчальних закладів області Гірняком З.І.

Членами комісії були:  директор Коропецької музичної школи Садівський П.С.,   начальник відділу культури, туризму, національностей та релігії Чортківської РДА Чайківська Г.З.,  директор Чортківського районного будинку культури ім.К.Рубчакової Овод Й.Й.   Крім того, на захід були запрошені представники Заводської селищної ради в підпорядкуванні якої знаходиться дана школа - селищний голова Павлінська Л.Р., начальник гуманітарного відділу Стечишин І.С., спеціаліст гуманітарного відділу Дудяк М.С.

Головною метою приїзду комісії був перегляд та оцінювання роботи творчих колективів учнів та викладачів Заводської РК музичної школи.

Першим номером згідно програми був хор вихованців школи, які представили на суд членів комісії та гостей три композиції «Молитва», «Любім Україну», «Пісня наша дзвенить». Керівник Горбунова Ю.І., концертмейстер Фотенюк Ю.М.

Слідуючими номерами почергово були:

• вокальний ансамбль дівчат «Гармонія», керівник Свергун Г.І. з виконанням пісень «Добрий день ,матусю Україно!», «Веселка», «Відчинилося вікно»;
  • ансамбль духових інструментів, керівник Лотоцький І.В., концертмейстер Кікис М.І. з виконанням музичних творів Марш «Козацький шлях», Л.Бетховен «Заклик весни», Г.Уорен «Поцілуй мене»;
  • хореографічні твори – театрально-хореографічна композиція «Лілея» (кер. Дембіцька О.І., Чайківська Г.З.), танець «Чичері» (кер. Гоменюк І.А., концертмейстер Хорощак С.Ю.), танець «А у нас в Галичині» (кер.Дембіцька О.І., концертмейстер Швед Б.В.).

Завершальними виступами були номери від інструментального ансамблю викладачів Заводської РКМШ «Закарпатська в’язанка» та «Ейфорія».

Особливо приємне враження на всіх справив виступ ВІА викладачів, які на трьох електрогітарах представили своє виконання відомих світових та українських хітів.