Тернопільська область

Волейбольні баталії

Дата: 27.02.2017 17:38
Кількість переглядів: 934

Протягом двох днів 25 й 26 лютого 2017 року і спортивних залах Чорткіської ДЮСШ та Чортківської ЗОШ №5 проходив Чемпіонат Чортківського району з волейболу серед чоловічих команд. Участь приймали 16 команд, серед них була і команда із селища Заводське.

За підсумками напружених спортивних баталій перше місце завоювала команда «Сапсан» (Волейбольний клуб м.Чортків), другими були волейболісти села Бичківці, бронзовими призерами стала команда «Алекс» (ветерани волейболу).

Наша команда опинилася за крок від медалей, хоча злагодженість дій молодих й досвідчених волейболістів показала хорошу і змістовну гру. Побажаймо ж успіху хлопцям у наступних змаганнях.