Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Зведенні новини за минулий тиждень

Минулий тиждень став багатий на події та плідну роботу. 


В рамках Програми DOBRE відбулася чергова зустріч експертів проекту з робочою групою жителів громади в напрямку розробки Стратегії розвитку Заводської громади на 2017-2025 роки. Під час зустрічі експерти Назар Глинський та Войцек Одзімек представили презентацію, в якій було зроблено: 
- екскурс у методологію стратегічного планування, 
- визначення етапу, на якому знаходиться процес розробки Стратегічного плану розвитку Заводської об’єднаної громади,
- представлення основних результатів ролі та місця громади, висновків пріоритетизації чинників SWOT-аналізу в економічній, соціальній, екологічній та адміністративній сферах, а також основних їх чинників, обраних на попередній майстерні,
- представлення найважливіших (стратегічних) сфер, визначених за результатами реалізації діагностичного етапу. 
В другій частині зустрічі відбулося обговорення пропозицій 4 варіантів бачення розвитку громади, які були підготовленні експертами, дискусії навколо них та узгодження остаточного варіанту. 
Найбільш активна робота тривала в останньому блоці зустрічі, де всіх присутніх було поділено на 3 підгрупи, які кожна окремо працювала по визначенні основних принципів в рамках раніше сформованих стратегічних напрямків, їх презентації та спільного обговорення. 
Важливо зазначити, що на зустріч були запрошенні голови навколишніх сіл (Залісся, Шманьківці, Шманьківчики, Пастуше, Швайківці), які також активно включилися в роботу і працювали по розробці Стратегії розвитку громади, в яку вони відносяться згідно перспективного плану. А вже в неділю, 23 квітня, Людмилу Романівну голова с. Шманьківці Надія Михайлівна запросила на громадські збори на рахунок об’єднання.

 « повернутися до списку новин