Новим напрям співпраці - нові можливості

Дата: 15.03.2018 17:41

9 березня в Заводській селищній раді відбулася чергова зустріч з експертами Програми DOBRE.
Цього разу мета візиту була присвячена початку нового напрямку співпраці нашої громади з Програмою, а саме розробки Плану місцевого економічного розвитку.
Програмні спеціалісти Дмитро та Зоряна (представники Західноукраїнського ресурсного центру) та Михайло Олійник (офіс DOBRE) ознайомили присутніх жителів громади, які виявили бажання стати членами робочої групи з розробки Плану, а також працівників селищної ради з суттю та основними етапами даного напрямку. Також п.Дмитро наголосив, що наступна зустріч відбудеться 20-21 березня в м.Тернопіль, куди наша робоча група має привезти реальні бізнес-ідеї, які в перспективі можуть бути профінансовані за кошти Програми.

Шановні жителі громади, якщо Ви з різних на то причин не могли бути присутні на першій зустрічі, шанс стати членом команди ще є. Всіх бажаючих приєднатися до робочої групи або поділитися своєю ідею чекають в селищній раді.