Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Робоча нарада по підведенню підсумків та планів на місяць

2 серпня 2016 року в приміщенні Заводської селищної ради пройшла підсумкова нарада та організаційний комітет під головуванням першого заступника селищного голови Павлюха А.Р. Крім того були присутні: староста села Угринь Касприк В.І., начальник гуманітарного відділу Стечишин І.С., спеціалісти та керівники структурних підрозділів гуманітарного відділу, методист відділу освіти. 


Основним питанням підсумкової наради було підведення підсумків по проведенні двох масових заходів, які пройшли на території Заводської громади – 35-а річниця селища Заводське (24 липня) та День села Угринь (31липня). Стечишин І.С. подякував всім за успішно проведену роботу в організації заходів та їх проведенні, окреслив основні помилки, які виникали в процесі для уникнення їх в подальшому.


Також, за участі всіх присутніх відбувся перший організаційний комітет по проведенні заходів до Дня прапора (23 серпня) та 25-ї річниці Незалежності України (24 серпня). Згідно розпорядження голови Тернопільської ОДА Барни С.С. визначили основні заходи, які потрібно провести на території громади до цих знаменних дат, розглянули різні пропозиції від присутніх щодо конкретних ідей, які можна реалізувати в ході заходів в селищі Заводське та селі Угринь.

   

Дудяк М.
спеціаліст гуманітарного відділу
Заводської селищної ради« повернутися до списку новин