Навчання з питань цивільного захисту

Сьогодні в Заводській селищній раді представниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області для керівників комунальних установ, структурних підрозділів, посадових осіб селищної ради Заводської ОТГ було проведено практичне навчання з реалізації основних заходів цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.  Проводили навчання представники центру Григорович Ю.М. та Салайдак Л.Д.

В ході зустрічі значну частину навчання присвятили також темі пожежної безпеки. Після теорії всім присутнім запропонували перейти одразу до практики і особисто випробувати дію вогнегасника.

Для інформації, цей захід проводився в метою планування та виконання заходів цивільного захисту на 2017 рік, спрямованих на захист населення від надзвичайних ситуацій на території Заводської ОТГ.