Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

"Чисто не там де прибирають, а там де не смітять"

В рамках оголошеного місячника благоустрою до наведення чистоти і порядку на території громади загалом долучилися і державні установи. Зокрема, у п’ятницю 8 квітня 2016 року на прибирання вийшли працівники Заводської селищної ради, загальноосвітньої школи, дошкільного навчального закладу та будинку культури села Угринь.

Перш за все люди озброївшись великими пакетами та мішками приступили до збору сміття, що накопичувалося довгими роками. Також за допомогою ПП «Заводське 2009» від молодих паростків дерев та старих гілок була почищена придорожня смуга лісу біля заправної станції.

Загалом за один день було прибрана придорожня територія лісу вздовж дороги на Кам’янець-Подільський,  придорожню смугу дороги та лісу на село Угринь.

11 квітня  на прибирання вийшли працівники загальноосвітньої школи та дошкільного навчального закладу смт. Заводське. Територією їхнього прибирання була придорожня смуга лісу вздовж дороги на село Пастуше.

Порахувати в загальному всю ту кількість сміття, яке було зібрано і вивезено напевно просто не можливо. Непотріб збирали в мішки та ви

Заводська селищна рада, та й всі ті, хто долучився до прибирання закликають поважати зроблене і на їх прикладі зробити всій вклад у благоустрій своєї громади.

«Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять» - як сказано в одному гарному прислів’ї. 

 

                       « повернутися до списку новин