Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Круглий стіл «Обговорення питань правового регулювання статусу старост в об’єднаних територіальних громадах»

16 травня 2016 року в місті Київ пройшов круглий стіл «Обговорення питань правового регулювання статусу старост в об’єднаних територіальних громадах». Заводська громада, як одна із перших громад України, яка у об’єднаному селі Угринь обрала у березні цього року собі старосту, не могли оминути такий важливих захід.

Відкрив обговорення Власенко С.В. - народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Про правове регулювання інститут старост в об’єднаних територіальних громадах розповів Зубко Г.Г. – віце-прим’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Після чого розпочалися виступи запрошених гостей: Виконавчого директора та експерта Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації, народних депутатів України, представників підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою, з питань органів самоорганізації населення, з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, Керівники Офісу реформ, представники громад різних областей України (Запорізької, Полтавської, Івано-Франківської, Одеської, Житомирської, Миколаївської, Хмельницької, Херсонської, Чернівецької).

Тернопільську область з своїми виступами представляли на круглому столі Заводський селищний голова Л.Р. Павлінська та один із перших старост, якого обрали після початку децентралізації в Україні В.І.Касприк.

 « повернутися до списку новин