Сільські ігри Чортківщини

Дата: 03.07.2017 17:50

В неділю, 2 липня, Заводська громада приймала сільські ігри Чорткіщини. На території спортивно-оздоровчого комплексу смт.Заводське з самого недільного ранку лунала музика, розташовувалися торгівельні заклади, готувалися спортивні майданчики для проведення змагань відповідно вимог. В 10.30 перед адміністративним корпусом стадіону вишикувалися 20 команд із різних сіл району, хоча у футбольних баталіях брало участь вже 25 команд. З вітальними словами до учасників змагань звернулися: голова Заводської ОТГ Людмила Романівна Павлінська, голова Чортківської РДА Сташків Михайло Федорович, директор Чортківської районної комунальної спортивної школи Градовий Василь Гнатович.
До 18.00 години спортивні змагання тримали в напрузі вболівальників та учасників сільських ігор. В безкомпромісній боротьбі загальнокомандну перемогу здобули представники села Бичківці, другими стала команда села Пробіжна, а третє місце виборола команда села Біла. Кубки та грамоти переможцям вручали депутат Верховної України Олег Барна, голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська, депутат Тернопільської ОДА Володимир Заліщук, заступник голови Чортківської РДА Іван Віват.
Учасники сільських ігор висловлювали щирі слова вдячності організаторам заходу, які в цьому році згуртувалися і домовилися про проведення заходу, а також Заводській селищній раді та працівникам спортивно-оздоровчого комплексу за високий рівень підготовки та проведення самих ігор.

Всі фото із заходу можна переглянути за посиланням Фото без опису