Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Нарада в Тернопільській ОДА

5 вересня в Тернопільській обласній державній адміністрації, під головуванням заступника голови Олега Валова відбулася нарада щодо активізації роботи з подачі проектів на освоєння коштів із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. 

Як поінформував під час наради начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко, станом на 1 вересня лише три громади не подали заявок на реалізацію проектів. Це – Почаївська, Лопушненська та Черниховецька громади. Утім, за його словами, вони пообіцяли пришвидшитися і подати заявки вже протягом цього тижня.

Водночас, він зазначив, що на сьогоднішній день обласна адміністрація уже погодила заявок на понад 95 млн. грн., або майже 83% від загальної кількості. 

«Потрібно пришвидшитися, адже почалася осінь, і невідомо, які будуть погодні умови. Відтак, потрібно зробити все максимально можливе, щоб цього року освоїти субвенцію в повному обсязі та вчасно», – наголосив Олег Валов.

До відома, Заводська ОТГ державну субвенцію на розвиток інфраструкти спрямує на продовження капітального ремонту. « повернутися до списку новин