Cвятий Миколай для кожної дитини

Дата: 20.12.2016 17:51

Свято Миколая здавна вважається святом дітей. Ще задовго до цього дня маленькі бешкетники пишуть листи і щиро очікують чарівною ночі, коли з’являється бажаний подарунок. Всіх дітей громади, за благодійної допомоги ТзОВ «Радехівський цукор», селищна рада в цьому році привітала із прийдешніми святами солодкими пакуночками. А додатково, особливі категорії людей, запросили безпосередньо 19 грудня в приміщення селищної ради. Голова громади Людмила Романівна, як головний «помічник» Св.Миколая привітала дітей-сиріт та напівсиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей батьки яких є учасниками АТО, дітей з обмеженими фізичними можливостями з прекрасним святом та вручила солодкі подарунки. Також вона побажала гостям гарних, веселих та душевних всіх новорічно-різдвяних свят.