15 сесія Сьомого скликання

8 листопада 2016 року в приміщенні Заводської селищної ради відбулася чергова п'ятнадцята сесія сьомого скликання.

Основні питання, які виносилися на розгляд сесії:

- про внесення змін до рішення сесії №19 від 29.12.2015р. "Про селищний бюджет на 2016 рік"

- про затвердження програми фінансування фонду для надання разової грошової допомоги

- про надання дозволу на приватизацію квартири в гуртожитку

- про вилучення земельної ділянки

- про надання дозволу на виготовлення та на затвердження технічної документації

- про внесення зімн в рішення Угринської сільської ради від 30.12.1993

- про розгляд зверненя регіонального сервісного центру МВС України в Тернопільській області

- про встановлення на багатоквартирних будинках, на закладах культури, освіти, охорони здоров'я, адмінбудинках табличок із вказівником назви та номера будинку

- про затвердження Протоколу про співробіництво

- про затвердження угоди про передачу-приймання видатків

- про передачу частини житлового комплексу будинку №1 по вул.Галицька на баланс ОСББ  "Калина-2008"

Крім того, на засіданні сесії була присутня директор Центру первинної безкоштовною правової допомоги.