Виконання обіцянок - запорука успіху

Як уже неодноразово згадувалося, Заводська громада активно працює над благоустроєм своєї території.  Досить успішно проходять кроки по впровадженні сортування сміття, яке почали з села Угринь – сітки для пет-пляшок активно наповнюються, населення задоволенні змінами.

Крім того, за дорученням голови Павлінської Л.Р. та спільними зусиллями її першого заступника Павлюха А.Р., старости села Угринь Касприка В.І.,  директора КП «Заводське-2009» Стрюченка В.М та працівників комунального господарства був виготовлений спеціальний  контейнер для збору сміття, та встановлений біля угринського цвинтаря.

Не залишилися пустими й обіцянки щодо облаштування площі перед пам’ятником Т.Г.Шевченка, жителі села на чолі з старостою висадили там  квіти та  кущі.