Оголошується проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Заводської територіальної громади

Дата: 24.01.2024 08:53

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області

Місцезнаходження організатора конкурсу Тернопільська обл., Чортківський р-н, смт.Заводське, вул.Чарнецького,7 адмінбудинок Заводської селищної ради.

Конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Заводської селищної ради від 23.01.202410.

Відповідно до ст. 30 «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів» та з метою впорядкування і належної організації діяльності у сфері управління побутовими відходами на території Заводської селищної ради.

Термін прийому конкурсних пропозицій – до 09.00 год 26 лютого 2024 р.

Місце прийому конкурсних пропозицій – особисто або поштою

за адресою: 48523, Тернопільська обл., Чортківський р-н, смт.Заводське, вул.Чарнецького,7 адмінбудинок Заводської селищної ради.

e-mail адреса:  inbox@zavodska-gromada.gov.ua

Контактний телефон: +38 097 8267769

Місце розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Дата й час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

о 10.00 год. 26.02.2024 року.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, мають повідомити голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше, ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу ( 26.02.2024 р.) в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту inbox@zavodska-gromada.gov.ua чи засобами інформаційно-комунікаційних системи.

ДОКУМЕНТАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ: