Заводська територіальна громада
Тернопільська область

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 22.01.2024 08:58

Фото без опису

22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято увійшло в життя українців, як свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець, це невід'ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші захисники, залишиться непорушною.

Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну європейську країну, гідну наших дітей.

Тож прийміть щирі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!

Зичу всім нам миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої громади та України!

З повагою, селищний голова, Людмила ПАВЛІНСЬКА!