ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

Дата: 08.05.2024 10:35

8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни.

Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли росіяни щодня атакують українські міста та села.

97- річний Антін Олександрович Гуменюк, нажаль єдиний учасник Другої світової війни, житель села Шманьківці Заводської громади, де народився та прожив все життя.

Під час війни Антін Олександрович був в артилерії та стройовій бригаді.

Сьогодні ветеран – один з найповажніших жителів громади.

Від імені Заводської громади ветерана вітала староста села Шманьківці Надія Ніколайченко.

Пам'ятаємо й шануємо подвиг героїв Другої світової війни та дякуємо воїнам, які вже третій рік поспіль на полі бою ведуть боротьбу з російським окупантом та захищають нашу свободу і незалежність.

Вічна пам‘ять всім загиблим. Слава тим Героям й Героїням, хто захищав цей світ і переміг!