Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Футбольні баталії до Дня харчовика

15 жовтня згідно Указу Президента в Україні відзначається День працівників харчової промисловості. Нашому селищу ця дата надзвичайно близька. Кожного року в осінню пору проводяться заходи присвяченні людям, які працювали та працюють на цукровому заводі (цього року концерт відбудеться 22 жовтня). 

Безпосередньо ж сьогодні, наша спортивно-активна молодь, на чолі з працівниками спортивно-оздоровчого комплексу смт.Заводське, вирішили до Дня харчовика провести в себе футбольний турнір, що у висновку дав яскраві спортивні емоції учасникам та вболівальникам, а ще став першим кроком до міжмуніципального співробітництва. Адже в турнірі зійшлися представники команд Заводської ОТГ, Колиндянської ОТГ та Скала-Подільської ОТГ (команда, яка брала участь є з села Гуштин, а це село входить до складу Скали-Подільської об'єднаної територіальної громади). 
Заводська селищна рада вітає всіх учасників турніру, а особливо команду ФК "Кристал" (Заводське) з першим місцем, ФК Колиндяни з другим місцем, та відповідно з третім місцем, яке посіла команда з с.Гуштин.

     « повернутися до списку новин