A A A K K K
для людей із порушенням зору
Заводська територіальна громада
Тернопільська область

DOBRE: нова зустріч, черговий крок.

Дата: 22.03.2017 18:06
Кількість переглядів: 835

21 березня 2017 року в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» відбулася чергова зустріч експертів проекту (Войцех Одзімек, Н.Глинський, М. Олійник, А. Гладських, пані Іванна з Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад) з активістами об’єднаної територіальної громади, під час якої розпочалася робота над Стратегією розвитку ОТГ на 2017-2025 роки.

Перш за все експерти представили відеопрезентацію підготовлену експертами на основі робочої зустрічі 25 січня 2017, де було актуалізовано аналіз чинників зовнішнього та внутрішнього середовища ОТГ, бачення її майбутнього, план реалізації Стратегії.

Після того, експерти провели групову роботу по розробці стратегічного документу, під час якої ініціативна група була розділена на 3 підгрупи, що спочатку працювали кожна окремо, а потім представили спільну думку у наступних напрямках:

- Навколишнє середовище (екологічна складова, стан довкілля) і Адміністративна сфера

- Економіка (інвестиційна привабливість, стимулювання підприємницької активності жителів)

- Соціальне середовище (соціальні послуги, громадська активність, громадська безпека).

  

   

По завершенні зустрічі, кожному із присутніх ще було запропоновано визначити п’ять потреб попередньо сформованого списку стратегічного питань, які були підготовлені на основі проведеного дослідження минулої зустрічі, відображають найважливіший потенціал або проблеми громади та повинні стати базою для цілей, завдань і проектів стратегії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора