Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Заводську громаду відвідали колеги із Львівщини для обміну досвідом

Вчора Заводську громаду відвідала делегація із Львівщини: мер міста Радехів Степан Коханчук, голова Радехівської РДА Тарас Калита, голова Львівської філії Всеукраїнської асоціації сільських і селищний рад Роман Гладій, голови деяких сіл Радехівського району та представники громадськості. 


Основна мета цього візиту – це обмін досвідом по створенню об’єднаної територіальної громади. За словами Радехівських колег: «Про нашу громаду багато чули, вона відома за межами Тернопільщини. На різних сайтах зустрічається рейтинг громад, де Заводська ОТГ визначається як одна із найкращих спроможний малих громад України. Тому, не могли не приїхати в гості і не дізнатися для себе, які ж секрети та переваги об’єднання». 
Голова Заводської громади Людмила Павлінська представила колегам презентацію про переваги об’єднання, які отримали селище Заводське та село Угринь після прийняття рішення на створення єдиної громади (наприклад реальні показники збільшення бюджету громади, джерела доходів та сфери видатків). 
Також радехівці здійснили прогулянку селищем Заводське, за розмовою з Людмилою Романівною поділилися своїми приємними враженнями про громаду та відзначили велике бажання команди розвивати свій рідний край.« повернутися до списку новин