Знімати власні кошти через банкомат - зручно і можливо вже в смт.Заводське

Дата: 22.04.2016 10:49

Заводська селищна рада має ще можливість показати досягнення своєї успішної роботи. За ініціативи голови Л.Р. Павлінської та після перемовин з керівництвом ПАТ КБ «ПриватБанк» в смт.Заводське на автобусні зупинці був встановлений перший банкомат.

Перш за все, таке рішення було обумовлено тим, що на території громади працівники багатьох установ та організацій отримують заробітну плату саме через ПриватБанк, крім того на картки банку виплачуються різні види допомоги, пенсії. Тому встановлення банкомату було скоріше необхідністю для такої кількості жителів селища. А загалом, це дуже зручно мати можливість отримати свої кошти безпосередньо в місті проживання.

На даний час, банкомат працює в тестовому режимі, але вже дуже скоро там з'явдяться гроші і він буде функціонувати повноцінно.

Заводська селищна рада, разом з ПриватБанком щиро надіються, що така можливість буде гідно оцінена, а до самого банкомату будуть ставитися бережливо.