Команда селища Заводське - переможець сільських спортивних ігор Чортківщини у командному заліку

Дата: 01.07.2019 11:25

У неділю 30 червня 2019 року, на території спорткомплексу селища Заводське, відбулися сільські спортивні ігри Чортківщини. Захід, приурочений до Дня молоді, був організований відділом у справах молоді і спорту Чортківської районної держадміністрації.

Із привітальним словом виступили народний депутат України Олег Барна, голова Чортківської районної держадміністрації Галина Чайчук, заступник голови районної ради Петро Пушкар, перший заступник Заводської селищної голови Андрій Павлюх.

У заході взяли участь більше шістсот спортсменів із 21-команди із усіх куточків Чортківського району.

Змагання проходили в командних дисциплінах – по міні-футболу, волейболу, легкій атлетиці, перетягуванні канату, та індивідуальних – гирьовому спорту та армреслінгу, де відбувалися справжні зіткнення характерів.

Апогеєм ігор стали змагання по перетягуванню канату, де переможці визначилися у своєрідному дербі між двома населеними пунктами Заводської ОТГ – смт.Заводське і с.Угринь.

У загальному командному заліку команда селища Заводське зайняла перше місце, а отже, наступні сільські ігри Чортківщини знову проходитимуть у нас.