Найцінніший дарунок і дороговказ в майбутнє.

Дата: 01.06.2020 18:10

Сьогодні ми відзначаємо один з найсвітліших та життєстверджуючих літніх свят – День захисту дітей. Саме наші діти та онуки побудують майбутнє України та зроблять Батьківщину вільною, заможною та квітучою.
Зараз наші малюки ще з захватом полюють на метеликів та старанно засвоюють шкільні науки. А поки що ми – батьки, родичі, вихователі – цілий безкрайній світ для маленьких питайликів та бешкетників.
У цей день хочу побажати усім дітлахам Заводської громади міцного здоров'я, наснаги до навчання, гарного настрою і багато нових відкриттів у чарівному світі дитинства. А вам, шановні батьки, щиро зичу терпіння, віри у своїх діточок та мудрості направити наших найрідніших на вірний шлях, де вони навчаться чесності, мужності, працелюбності, віри в себе, доброти й поваги до оточуючих та інших чеснот, оспіваних ще в наших славетних давніх українських думах. Зі святом вас, любі маленькі й дорослі! Хай цей день у родинному колі залишить по собі море посмішок та приємні спогади.
З повагою до вас,
Заводський селищний голова