Гарного теплого вам тижня!

Дата: 28.09.2020 10:30

Два лісоруби працювали у лісі. Обидва були вправними у своїй справі, та кожен мав індивідуальний підхід. Обрали 2 однакових дерева з грубезними стовбурами та почали рубати.

Перший рубав дерево вперто і наполегливо, зупинявся лише на мить, аби передихнути. Другий щогодини робив собі тривалу перерву.

Коли стало смеркати, перший зробив тільки половину справи, так стомився, що не годен був і сокири вже підняти. Другий, нехай це здасться неймовірним, таки зрубав своє дерево.

Перший не повірив своїм очам: - «Нічого не розумію ! Ти щогодини відпочивав. Як тобі вдалося скінчити так швидко ?»

Другий, усміхаючись, відповів: - «Ти бачив, що я кожної години робив перерву, проте не помітив, що перепочинок я використовував для того, аби підгострити сокиру».

Твоя душа — мов гостра сокира, не дозволяй, щоб вона затупилася. Щодня гостри її добрими справами. Обіймай тих, кого любиш, та скажи їм які вони важливі. Допомагай тим, хто тебе потребує. Затримайся на хвилину,відпочинь, послухай тишу, та не забудь подякувати за те, що маєш. Відпочинь, віднови свою енергію для майбутніх добрих справ.

Памятай, що кожне слово може стати як ліками, так і отрутою.

Теплі обійми - це ліки.

Щира посмішка і увага - це ліки.

Любов,взаємопорозуміння, взаємоповага – це ліки.

У вас є ціла аптека всередині – збережіть її щоб вилікувати серця.

А з понеділка приготуйте комусь теплого чаю та свої обійми і світ хоча б однієї людини стане добрішим.

І гарного теплого вам тижня!

#Заводська_громада