Заводська територіальна громада
Тернопільська область

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області

Дата: 27.04.2023 17:13
Кількість переглядів: 354

Фото без опису

 

Відповідно до розпорядження Заводського селищного голови від 11 травня 2023 року №30-од «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області», з метою забезпечення проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти у порядку, передбаченому ст.39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області», за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, смт. Заводське, вул. Галицька,5.

Умови оплати праці директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області»: відповідно до вимог  Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників  установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом  Міністерства освіти України від           15 квітня 1993 року № 102, наказу Міністерства освіти і науки України від            26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Чортківського району Тернопільської області» :

 • є громадянином України,
 • вільно володіє державною мовою,
 • має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста),
 • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти).

 

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

 1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. копія паспорта громадянина України;
 4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 6. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 7. довідка про відсутність судимості;
 8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у термін з 12     травня 2023 року до 9 червня 2023 року.

Документи подаються до гуманітарного відділу Заводської селищної ради за адресою: вул. Чарнецького, буд.9, смт. Заводське, Чортківський район Тернопільська область, 48523, тимчасово виконуючому обов’язки начальника  гуманітарного відділу Заводської селищної ради Гнатюк Ользі Петрівні.

           Уповноважена особа Гнатюк Ольга Петрівна (тел.0987622656, ел. адреса: zavodske48523@ukr.net ) надає інформацію про конкурс та приймає документи для участі в конкурсі за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області»  розпочинається 20 червня 2023 року. Місце початку конкурсного відбору: вул. Чарнецького буд.2, смт. Заводське, Чортківський район, Тернопільська область (зал засідань селищної ради).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами :

 • перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну  середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (письмове тестування);
 • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
 • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області», а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення про переможця конкурсу  тимчасово виконуючий  обов’язки начальника гуманітарного відділу Заводської селищної ради призначає переможця конкурсу на посаду директора Опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області» та укладає з ним трудовий договір (контракт строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь