ВІДКРИТТЯ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ У ЗАВОДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.05.2023 09:51

Сьогодні 18 травня у Заводській громаді відбулося відкриття

місцевої пожежної команди.

В офіційному відкритті взяли участь Заводський селищний голова Людмила ПАВЛІНСЬКА, перший заступник начальника Чортківської районної військової адміністрації Михайло Демчук, заступник начальника головного управління ДСНС України в Тернопільській області Олександр ГАВУРА, начальник Чортківського районного управління ДСНС України в Тернопільській області Андрій ПАЧВА та начальник 6 го пожежно-рятувального загону Андрій МАЦКО.

Отець Української православної церкви Святого апостола Андрія первозванного Антон ЯВОРСЬКИЙ та Отець пароха УГКЦ "Зіслання Святого Духа" Володимир БІЛІНЧУК провели освячення приміщення та автомобіль місцевої пожежної команди.

Після урочистостей гості оглянули приміщення пожежної частини та пожежно-рятувальну техніку. Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, їй створено усі необхідні умови.