Права споживачів на придбання через інтернет-магазин «ДроваЄ»

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у державних підприємств дров для опалення свого помешкання, оскільки у посередників цінна на дрова є занадто великою. Для громадян, які проживають у сільській місцевості, особливо пенсіонерів ціна на дрова має важливе значення.

10:07 31.10.2022

Оголошення щодо розшуку власників/користувачів майна

Заводська селищна рада повідомляє, що відповідно до статті 335, 336, 1277, 1283 Цивільного Кодексу України, Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» виявлено потенційно безхазяйне нерухоме майно, а саме:

11:44 20.10.2022

Отримання рукавів для зберігання зерна

Департамент агропромислового розвитку обласної військової адміністрації інформує, що 9 жовтня завершився прийом заявок, відкритий на два тижні наприкінці вересня, на отримання рукавів для зберігання зерна. Загалом надійшло 1494 заявки, в тому числі по Тернопільській області 35 заявок від малих та середніх агро виробників, на отримання рукавів для тимчасового зберігання збіжжя.

14:53 18.10.2022

Підтримка національного бренду "UNITED24"

Підтримайте ініціативу щодо поширення національного бренду «UNITED24» для об?єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

14:41 25.08.2022

Робота є! У сфері торгівлі на Тернопільщині потрібні працівники

З початку 2022 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в більш як 700 працівниках сфери оптової та роздрібної торгівлі ( в тому числі згідно інформації роботодавців, яка була подана в Чортківську районну філію Тернопільського ОЦЗ -5 ): продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах, касирах торговельного залу, менеджерах (управителях) в оптовій чи роздрібній торгівлі та ін..

15:14 03.06.2022