Дата: від до Скинути

Міжнародна Організація Праці визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці у 2022 році

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.

11:53 28.04.2022

Фонд виплатив пів мільярда гривень декретних допомог за час війни

Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.

11:51 28.04.2022

Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно дотримання обмежень щодо запобігання корупції під час участі у обороні України

Згідно з Указом Президента України від 24.02.2022 № 65/2022, затвердженим Законом України від 03.03.2022 № 2105-IX, оголошено проведення загальної мобілізації.

17:01 21.04.2022

1. Щодо необхідності декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані стосовно майна та грошових коштів, отриманих з 24.02.2022 суб’єктом декларування та членом його сім’ї від третіх осіб для допомоги силам безпеки та оборони України та (або) особам, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

16:59 21.04.2022

Щодо подання декларації «кандидата на посаду» та проведення спеціальної перевірки

Відповідно до ч. 3 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у п. 1, пп. «а» п. 1, ч. 1 ст. 3 Закону до призначення на посаду подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

16:57 21.04.2022

Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рах

Відповідно до пункту 3 частини 6 статті 13-1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) основними завданнями уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) є, зокрема, надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

16:56 21.04.2022

Зарахування до страхового та пільгового стажу періоду перебування на інвалідності у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням

Статтею 24 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-VI «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058) передбачено, що час перебування на інвалідності у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням зараховується до стажу роботи в шкідливих умовах, який дає право на призначення пенсії на пільгових умовах і в пільгових розмірах.

15:20 21.04.2022