Наслідки сильного вітру.

Сьогодні 5 грудня працівники школи ліквідували наслідки вчорашнього сильного пориву вітру, в результаті якого розшито частину даху на Угринській ЗОШ І-ІІ ступенів.

15:45 05.02.2021

До уваги платників податків Заводської територіальної громади!!! (смт.Заводське, сіл Угринь, Залісся, Шманьківчики, Шманьківці, Швайківці)

Заводська селищна рада у зв’язку із змінами в адміністративно - територіальному устрої населених пунктів України, на виконання листа Державної казначейської служби України від 11.12.2020 № 16-08-08/22557  «Про відкриття рахунків для зарахування надходжень», надає інформацію щодо зміни реквізитів рахунків Заводської територіальної громади.

09:43 23.12.2020

22 грудня відбулася семінар-нарада, в якій взяли участь селищний голова Людмила Павлінська, начальник фінансово управління Оксана Орлик та спеціаліст Тетяна Яськова.

09:56 22.12.2020

З днем Святого Миколая!

Переддень свята Святого Миколая дітки з нашої горомади відкрили новорічну красуню ялинку на площі селища.

09:50 19.12.2020

Вчора 13 грудня 2020 року, за ініціативи мешканців та депутатів села Шманьківчики провели обговорення, щодо призначення старости села.

16:06 14.12.2020

9 грудня 2020 року Головним Управлінням Держгеокадасту у  Тернопільській області було передано у комунальну власність Заводській громаді, землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Вчора 9 грудня 2020 року Головним Управлінням Держгеокадасту у Тернопільській області було передано у комунальну власність Заводській громаді, землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

10:08 10.12.2020

Сьогодні 09 грудня2020 року у Заводській  селищній  раді відбулося  засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Заводської ТГ на 2021 рік

Сьогодні 09 грудня2020 року у Заводській селищній раді відбулося засідання робочої групи з питань підготовки проєкту бюджету Заводської ТГ на 2021 рік

12:29 09.12.2020