Дата: від до Скинути

Дорогі жителі громади! У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації Тернопільська область перейшла до «помаранчевої» зони. З усіма правилами та обмеженнями ви можете ознайомитися на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

10:33 23.10.2021

Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На обговорення було винесено питання щодо епідемічної ситуації в умовах поширення COVID-19.

10:28 22.10.2021

Поновлення виплати пенсії, на виплату якої пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини

Законодавством передбачено, що пенсія виплачується щомісяця, не пізніше 25 числа місяця, за який її виплачують, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України через поштові відділення або через установи банків.

11:05 08.06.2021

Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива

Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

14:20 12.04.2021