Новини

Організаційні питання щодо плану проведення заходів у травні на території Заводської громади

19-20 квітня 2016 року у Заводській селищній раді під головуванням голови Л.Р.Павлінської відбулися засідання організаційного комітету з приводу проведення заходів, які мають відбутися в травні 2016 року: родинного свята-балу до Дня матері та сім’ї, звітного концерту Заводської музичної школи, святкування 25-ї річниці греко-католицької парафії в смт.Заводське.

17:16 20.04.2016

Школа мистецтв - велика гордість Заводської громади

13 квітня 2016 року у Заводській районній комунальній музичній школі побула комісія управління культури Тернопільської ОДА, на чолі з керівником методичного кабінету навчальних закладів області Гірняком З.І.

17:37 13.04.2016

"Чисто не там де прибирають, а там де не смітять"

В рамках оголошеного місячника благоустрою до наведення чистоти і порядку на території громади загалом долучилися і державні установи. Зокрема, у п’ятницю 8 квітня 2016 року на прибирання вийшли працівники Заводської селищної ради, загальноосвітньої школи, дошкільного навчального закладу та будинку культури села Угринь.

17:44 11.04.2016