A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заводська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Новини

Благодійна акція «Серце до серця» (оновлено)

З 4 по 24 квітня 2016 року по всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України та Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України проходитиме       XІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

11:55 16.03.2016

Сесія Заводської селищної ради

14 березня 2016 року відбулася шоста сесія VII скликання депутатів Заводської селищної ради.  Перш за все, голова Заводської селищної ради Л.Павлінська привітала новообраного старосту села Угринь В.Касприка. Потім він офіційно склав присягу державного службовця, подякував за підтримку та коротко розповів про свої плани стосовно дій на посаді старости.

12:20 15.03.2016

Староста – нова людина в українському селі.

13 березня 2016 року в селі Угринь, яке з вересня 2015 року увійшло до складу Заводської селищної громади відбулася подія, яку сміло можна назвати історичною. Жителі села вперше на виборах обрали собі старосту. Навіть більше, вибори старости в Угрині є першими в Тернопільській області після початку децентралізації влади в Україні.

13:14 14.03.2016

Що пов'язує двох відомих постатей української історії Т.Г.Шевченка та М.М.Вербицького?

Здавна, першу декаду березня кожного року прийнято вважати «шевченківськими днями». Це насамперед пов’язано з тим, що 9 березня відзначають роковини з дня народження великого письменника, а 10 березня – роковини з дня його смерті.

11:56 12.03.2016

ЗАВОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ

11 березня  2016  у приміщенні адміністративного будинку об’єднаної громади Заводська селищна рада відбулася зустріч-нарада із головами ОСББ,  жителів  багатоповерхових  будинків (ініціативних груп ), які ще перебувають на балансі ЖЕК,  депутатів Заводської селищної ради.

17:03 11.03.2016

«…Родився не князенко, не цар, не короленко, а наш пророк – Тарас Шевченко»

10 березня в селі Угринь відбувся літературно-музичний захід, присвячений 202-й річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка та 155-й річниці з дня його смерті  «…Родився не князенко, не цар, не короленко, а наш пророк – Тарас Шевченко».

10:30 11.03.2016

Нарада по питанню утеплення будинків

11 березня о 11.00 годині в приміщенні Заводської селищної ради відбудеться нарада за участі голови селищної ради,  першого заступника, спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, транспорту та цивільної оборони. Головна тема наради «Особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках та питання утеплення». На зустріч запрошуються голови ОСББ, ініціативні групи багатоквартирних будинків, депутати.

11:05 10.03.2016

День Героїв Небесної Сотні

18 лютого об 11 годині в селі Угринь відбувся захід до Дня Героїв Небесної Сотні,  в якому взяли участь голова Заводської селищної ради Л.Павлінська, в.о. старости села Угринь М.Савуляк, начальник гуманітарного відділу Заводської селищної ради І.Стечишин. Місцевим парохом о.Ференцом було відправлено панахиду, після якої виступила селищний голова. Л.Павлінська. наголосила на тих процесах та змінах, що переживає Україна після Революції на Майдані. Також Л.Павлінська зазначила, що ніхто не має права забути Небесну Сотню, їхній подвиг заради європейського майбутнього України. Воїни-афганці, котрі проживають в селі Угринь були нагороджені відзнаками та матеріальними допомогами.

15:48 19.02.2016

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора