Навчання населення правилам пожежної безпеки

Заводська селищна рада спільно з Чортківським районним відділом ДСНС України в Тернопільській обл. 31.10.2018р. в населеному пункті с. Угринь буде проведено навчання дорослого населення правилам пожежної безпеки.

16:47:30 30.10.2018

Допомога по вагітності та пологах не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах. Якщо середній дохід застрахованої особи менший за мінімальну зарплату, встановлену на час настання страхового випадку, допомога розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати.

16:35:57 05.09.2018

Реабілітаційне лікування за кошти Фонду пройшли понад 23 тис. застрахованих осіб

З початку 2018 року медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено понад 23 тис. застрахованих осіб.

15:44:39 30.08.2018

Розрахунок допомоги по страховим випадкам у перший день роботи

Розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності, а також по вагітності та пологах, якщо страхові випадки настали у перший день роботи, розраховується виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини. Зазначені види допомог здійснюються Фондом соціального страхування України упродовж 10 робочих днів з моменту отримання від роботодавця заяви-розрахунку.

09:49:48 23.08.2018

У І півріччі Фонд профінансував 19,5 млн днів тимчасової непрацездатності

Фондом соціального страхування України упродовж перших шести місяців 2018 року було надано допомогу по тимчасовій втраті працездатності за лікарняними листками на загальну тривалість 19 578 674 дні. На ці цілі спрямовано понад 4 млрд грн.

09:48:06 23.08.2018

У Фонді зареєстровано понад 3 млн страхувальників

У Фонді соціального страхування України зареєстровано понад три мільйони роботодавців та інших осіб, які зобов'язані сплачувати ЄСВ (без АРК та м. Севастополь). З них юридичних осіб – понад 1,28 млн, фізичних осіб – понад 1,78 млн.

09:46:01 23.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Заводська селищна рада повідомляє про початок процедури слухання містобудівної документації «Схема планування Заводської об’єднаної територіальної громади» розробленої ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

15:56:45 22.08.2018