Робоча нарада в Тернопільській ОДА

20 жовтня голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська та перший заступник Андрій Павлюх взяли участь у нараді під керівництвом Олега Валова, заступника голови Тернопільської ОДА. Збирали голів ОТГ області для обговорення основних питань, які є надзвичайно важливими для громад на сьогодні.

15:47 21.10.2017

Повідомлення для підприємців

Повідомлення! З метою виконання рішення районної ради підприємців при Чортківській РДА, за ініціативи голови ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва Горбаль Марії Володимирівни 20 жовтня 2017 року о 10.00 год. відбудеться засідання ради в форматі семінару-навчання для суб'єктів підприємницької діяльності за участю представників: управління Держпраці у Тернопільській області, з метою надання консультацій з питань додержання законодавства про працю суб'єктам підприємницької діяльності - членам ради, представник з Чортківського об'єднаного управління пенсійного фонду України Тернопільської області.  ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ЗАЦІКАВЛЕННІ ОСОБИ!

15:58 19.10.2017

Чергова 28 сесія VII скликання

20 вересня 2017 р. в Заводській селищній раді відбувалая чергова 28 сесія депутатів Заводської селищної ради.

15:42 21.09.2017