Заводська громада
Чортківський район, Тернопільська область

Сторінка на стадії наповнення.

Гості нашої громади

Дата створення: 12:30 17.05.2018

16 травня 2018 року в Заводську громаду завітали колеги з новостворенної  Товстенської об'єднаної територіальної громади (Заліщицький район).

ІІІ Родинний бал "Українська родина - зернинка народу"

Дата створення: 09:43 17.05.2018

"Українська родина - зернинка народу". Красивий вираз, який був покладений в основу традиції відзначати в Заводській об'єднаній територіальній громаді Всеукраїнський день родини та Міжнародний день матері. Традиції, яка вже третій рік поспіль демонструє свою унікальність та розширює географію своїх гостей.  Підтвердженням цього є ІІІ Родинний бал "Українська родина - зернинка народу", який пройшов в смт.Заводське лише вчора. Участь в ньому взяли три родини з Чортківщини - Побуринних (с.Улашківці), Лисих (с.Сосулівка), Кікис (м.Чортків), а також родини, які представляли об'єднані територіальні громади Тернопільщини - сім'я Мазур ( Гусятинська ОТГ), сім'я Миц (Байковецька ОТГ), сім'я Шпак (Скала-Подільська ОТГ), сім'я Лопацьких (Шумська ОТГ). Представники цих громад завітали до нас на свято в рамкам участі цих же громад в Програмі DOBRE, партнером якої є і Заводська громада.  Також на бал завітали і почесні гості: Народний депутат України Барна О.С, голова Чортківської РДА Чайчук О.Т., представник Програми DOBRE Олійник М.І. Гарними, тематичними словами гості та Заводський селищний голова Людмила Павлінська, відкрили захід, а Олег Степанович Барна також запросив для нагородження спеціальними нагородами та грамотами Верховної Ради України матерів, загиблих героїв Чортківщини. В концертній програмі Балу, крім родин, взяли участь танцювальний колектив з м.Гусятин, ансамблі танцю "Зорепад" та "Галицькі візерунки" (Заводська комунальна школа естетичного виховання - центр народної творчості), студенти Чортківського гуманітарно-педагогічного  коледжу ім.О.Барвінського, Заслужений артист естрадного мистецтва Юрій Футуйма.  Крім того, вже традиційно в холі Будинку культури всіх гостей заходу вітали викладачі Заводської школи естетичного виховання-центру народної творчості, діяла виставка робіт вихованців школи та народного майстра, художника, живописця, члена національної спілки народних майстрів України Євгена Шпака (Скала-Подільська ОТГ). Загалом, можна з впевненістю сказати, що ні дощова погода, ні проблема із електропостачанням не вплинули на гарний настрій свята, на позитивні емоції від цікавих та нових зустрічей, на бажання і в наступному році традицію продовжувати. БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Футбольному полю в с.Угринь - БУТИ!

Дата створення: 10:29 02.05.2018

Від початку створення Заводської громади жителі Угриня, а особливо молодь, одним з основних завдань, що потрібно вирішити в селі, вважали створення культурно- спортивного центру з футбольним полем для того, щоб була змога проводити культурні заходи та спортивні змагання не за межами села, а в центрі. Це сприятиме тому, що відвідування даних заходів стане доступне для всіх вікових категорій.

ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ

Дата створення: 10:49 27.04.2018

Пам'ять Чорнобиля

Дата створення: 17:07 26.04.2018

Оголошення

Дата створення: 14:02 06.04.2018

Свято в кожен дім

Дата створення: 13:57 06.04.2018

Звіт голови громади за 2017 рік

Дата створення: 22:11 02.04.2018