Біда допомогла у покращенні благоустрою

За ініціативи старости Угриня та підтримки Заводського селищного голови, нещодавно в селі проводилися роботи по створенні спеціальних дренажних систем для відводу надлишкової води, яка збирається внаслідок сильних опадів.

18:08 04.07.2016

Позитивна відповідь від Мінрегіону - перше велике досягнення, але не останнє!

21 червня 2016 року Заводська селищна рада отримала погодження  комісії Мінрегіону на проект «Капітальний ремонт ділянки вул. Галицька в смт. Заводське Чортківського району Тернопільської області. Коригування. Зміни та доповнення», який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.   З’ясувавши деякі робочі моменти, нарешті можна буде розпочати реалізацію проекту.

16:03 22.06.2016

Візит в Угринь

На вихідних селом Угринь пройшла стихія, яка залишила за собою ряд суттєвих наслідків. Сьогодні, Заводський селищний голова Л.Р.Павлінська, разом із першим заступником, старостою с.Угринь  та представниками селищної ради  здійснили об’їзд села для огляду цих наслідків, де уже розпочалася  їх ліквідація, а також сільське кладовище, де проводяться роботи по благоустрою.

16:33 21.06.2016