Розвиток освіти є одним з пріоритетів.

В межах процесу дооб’єднання громади, з 1 січня 2021 року в управління громади разом з чотирьма населеними пунктами увійдуть три загальноосвітніх навчальних заклади: Шманьківська ЗОШ І-ІІ ступенів, Шманьківчицька І ступеня, ЗОШ та Залісянська ЗОШ І-ІІ ступенів.

11:31 13.11.2020

Історія успіху Заводської громади: відродження іміджу громади як регіонального культурного та освітнього центру.

Заводська ОТГ наразі перебуває, можна сказати, в дитячому віці – адже їй всього п’ять років. Зрештою, так віднедавна й триває процес децентралізації місцевого самоврядування в Україні. Проте, як і для дитячого організму, це – час стрімкого розвитку. Тому якісних змін в громаді вже доволі помітно – як і засобів, аби їх досягти. Із 2016 року громада є партнером Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

14:49 06.11.2020