День селища Заводське

28 липня на площі біля Будинку культури відбулося свято Дня селища.

16:30 29.07.2019

Зверніть увагу: залишається менше тижня, аби змінити місце голосування

21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Тим, хто має намір голосувати не за місцем реєстрації, необхідно подати письмову заяву про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Державного реєстру виборців:

06:59 10.07.2019

голова Заводської ОТГ бере участь у конференції UKRAINE REFORM CONFERENCЕ в Канаді

Найщиріші вітання з Днем Канади – 1 липня! Канада – важливий партнер України. На сьогодні тут мешкає найпотужніша діаспора, більше мільйона українців. 2-3 липня у місті Торонті відбудеться масштабна конференція UKRAINE REFORM CONFERENCЕ, присвячена питанню реформ в Україні. З усієї України було запрошено голів 18 об’єднаних територіальних громад; в якості представника від Тернопільської області програма DOBRE довірила взяти участь у заході голові Заводської ОТГ.

18:49 01.07.2019

Команда селища Заводське - переможець сільських спортивних ігор Чортківщини у командному заліку

У неділю 30 червня 2019 року, на території спорткомплексу селища Заводське, відбулися сільські спортивні ігри Чортківщини. Захід, приурочений до Дня молоді, був організований відділом у справах молоді і спорту Чортківської районної держадміністрації.

11:25 01.07.2019

У селі Угринь відбувся інтеграційний захід «Пікнік можливостей».

19 червня в селі Угринь біля Будинку культури відбувся інтеграційний захід «Пікнік можливостей». Голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська повідомила мешканців села про початок реалізації проекту «Лабіринт емоцій», що стало можливим завдяки перемозі проекту ГО  «Від ідеї до успіху».

17:04 20.06.2019

печера Угринь - "Лабіринт емоцій"

7 червня відбулась моніторингова поїздка до печери Угринь за участю доцента кафедри мінералогії геологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Леоніда Скакуна, директора мінералогічного музею ім. Євгена Лазаренка Альбертини Бучинської та Левка Довгана, представника Західноукраїнського ресурсного центру, що є регіональним партнером програми DOBRE у Тернопільській області.

10:41 13.06.2019

У неділю 26 травня в Будинку культури смт. Заводське відбувся четвертий Родинний бал «Українська родина – зернинка народу».

Захід почався з привітання пароха церкви святого апостола Андрія Первозванного отця Антона (ПЦУ)  та отця Дмитрія (церква Зіслання Святого Духа ( УГКЦ).

15:14 31.05.2019