Тренінг «Молодіжний працівник»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програми  розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». У рамках зазначеної Програми  з 22-24 листопада 2018 року в місті Тернопіль проводився Базовий тренінг комплексної програми «Молодіжний працівник в ОТГ» для представників об’єднаних територіальних громад, які співпрацюють з DOBRE.

09:30 27.11.2018

Головна мета : «Пріоритет життя і здоров’я  працівників, створення безпечних і здорових умов праці»

Головна мета : «Пріоритет життя і здоров’я працівників, створення безпечних і здорових умов праці»

Нещодавно спеціалістами Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області проведено прийом громадян у Заводській селищній об’єднаній територіальній громаді Чортківського району.

11:41 22.11.2018

Витрати на допомогу на поховання за кошти Фонду зросли на 23,5%

Фактична сума витрат Фонду соціального страхування України на виплату допомоги на поховання за даними січня–вересня у порівнянні з тим же періодом минулого року збільшилась на 6,5 млн грн, або на 23,5%. Цей вид матеріального забезпечення упродовж 9 місяців 2018 року профінансовано по майже 8,4 тис. страхових випадках.

11:40 20.11.2018

Шаховий майданчик

16 листопада 2018 року за підтримки програми DOBRE встановлено шаховий майданчик біля будинку культури в смт. Заводське.

17:54 19.11.2018

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні  дані про страховий стаж

При визначенні розміру лікарняних можуть використовуватись електронні дані про страховий стаж

Для розрахунку розмірів допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними), що надається за кошти Фонду соціального страхування України, можуть бути використані електронні відомості щодо страхового стажу працівника. Крім того, якщо відповідні дані вже наявні в страхувальника (роботодавця), отримувати їх повторно не потрібно.

11:45 12.11.2018

День молитви за сиріт

11 листопада 2018 року День молитви за сиріт – ініціатива, яка поширена в цілому світі і має на меті Духовно підтримати ту категорію людства, яка в силу своїх обставин осиротіла. Щорічно День молитви за сиріт відбувається  у другій неділі листопада. У цей день віруючі люди з різних християнських церков у всьому світі просять Бога про захист, благословення і щасливу родину для всіх дітей-сиріт, а також про Господню ласку для тих, хто приймає і виховує їх у своїх сім'ях.

14:47 09.11.2018

З метою запобігання виробничого травматизму

Чортківським  відділенням  управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області з метою запобігання виробничого травматизму, поліпшення стану  безпеки, гігієни праці та виробничого середовища  здійснюється комплекс заходів із забезпечення функціонування на підприємствах, в організаціях та установах Чортківського району Системи управління охороною праці (СУОП).

11:03 08.11.2018