DOBRE: нова зустріч, черговий крок.

21 березня 2017 року в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» відбулася чергова зустріч експертів проекту (Войцех Одзімек, Н.Глинський, М. Олійник, А. Гладських, пані Іванна з Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад) з активістами об’єднаної територіальної громади, під час якої розпочалася робота над Стратегією розвитку ОТГ на 2017-2025 роки.

18:06 22.03.2017

«Понеділок добрий на початок»

«Понеділок добрий на початок», сказала голова громади Людмила Романівна та розпочала тиждень з приємних новин.

11:02 09.03.2017

Децентралізація в культурі

Вчора, в приміщенні Заводської комунальної школи естетичного виховання відбулася робоча нарада під керівництвом начальника Гуманітарного відділу Стечишина І.С. із працівниками структурних підрозділів відділу (школи, будинку культури с.Угринь та бібліотеки).

16:51 03.03.2017